رفتن به محتوای اصلی

نگهداری و تولید محتوا چیست؟

امروزه شبکه های اجتماعی به یکی از محبوب ترین مکان ها در فضای اینترنت تبدیل شده اند.هنربدلیل گسترش کسب و کارهای مختلف در فضای مجازی از جمله وب سایت ها، موضوع پشتیبانی و مدیریت وب سایت برای صاحبان کسب و کار، اهمیت بسیار زیادی یافته است. از این رو متخصصین ما در این زمینه در تلاش هستند با خدماتی از قبیل بررسی و رفع خطاهای احتمالی، وب سایتی با کیفیت به شما ارائه دهند. همواره ایجاد یک وب سایت خوب با طراحی زیبا دلیلی بر کارا بودن آن نیست، بلکه محتوا و مطالب آن است که در کنار جلوه های بصری و فنی، کار را در بین دیگران متمایز میکند. محتوای تولید شده شما باید دارای بار علمی مناسب بوده و از سایر سایت ها کپی نشده باشد. این موارد نقش بسزایی در پر بازدید شدن، بالا رفتن اعتبار و رنکینگ وبسایت شما در گوگل ایفا می کند. همکاران ما تجربه خبرنگاری، ویراستاری و تولید مقالات و خبرها در حوزه های مختلف را دارند و میتوانند به منظور ایجاد محتوای مناسب شما را یاری کنند.

تولید محتوا متنی

تولید محتوا به صورت متنی یکی از شایع ترین انواع تولید محتوا میباشد، نوشتن مطالب مفید، مقالات کاربردی و اخبار به روز جزء این دسته به شمار می آید. این مقالات تاثیری زیادی را بر مخاطبین خواهد داشت و کمک زیادی به بازدید وب سایت شما می نماید. یکی از مهمترین قسمت های تولید محتوا می تواند پاسخگویی به سوالات متداول درمورد محصولات مختلفتان باشد. بیایید تصور کنیم که کسب و کار شما فروش مبلمان می باشد، قطعا سوالات زیادی در ذهن مخاطبین شما وجود دارد که برای رسیدن به پاسخ این سوالات از گوگل استفاده می نمایند، این دقیقا فرصت مناسبی است تا شما به سوال آنها به خوبی پاسخ دهید و مخاطبین از طریق پاسخ به سوالاتشان با تجارت شما آشنا شوند. قطعا تجارتی که می تواند مشکل و سوالات آنها را رفع کند بهترین انتخاب برای خرید می باشد، چون تخصصی بودن و حرفه ای بودن شما به اثبات رسیده است.

تولید محتوا بصورت عکس

عکس ها، تعیین کننده برداشت مخاطب از محتوا می باشند و تکنیکی جذاب هستند که بر ضمیر ناخودآگاه مخاطب تاثیر می گذارد. مطالعات و تحقیقها نشان می دهند که قدرت تحلیل و به خاطر سپاری مغز انسان در مورد عکس ها و تصاویر بسیار بالاتر می باشد، پس این نکته می تواند نقطه عطفی در فرآیند بازاریابی شما باشد و نباید فراموش شود که در مطالب و معرفی محصولاتتان حتما از آلبوم عکس استفاده نمایید. هنر عکاسی موجب تولید محتوایی جذاب و تخصصی برای وب سایت شما به ارمغان می آورد؛ و می تواند تاثیر بسزایی در جذب مخاطبین و مشتریان برای وب سایت و کسب و کار شما، داشته باشد. با این حال اگر محتوای تولیدی بسیار ارزشمند باشند و تصویر مناسبی در کنار آن قرار نگیرد، تاثیر محتوا را خنثی می کند.

تولید محتوا گرافیکی

امروزه گرافیک را در وب سایت برای انتقال سریع‌تر مفاهیم به مخاطب استفاده می‌کنند. مخاطبین زمانی که وارد یک وب سایت می‌شوند، اولین چیزی که آن‌ها را جذب می‌کند محتوای گرافیکی یک سایت هست. تولید محتوای گرافیکی، اگر با ترکیب رنگ مناسب ایجاد شود، مخاطبین بالایی را جذب خواهد کرد. کسب‌وکارهای بسیاری هستند که فقط از محتوای متنی برای به دست آوردن مخاطب استفاده می‌کنند، بااینکه تولید محتوای متنی می‌تواند برای مخاطب کاربردی باشد اما اگر از محتوای گرافیکی در کنار محتوای متنی استفاده شود، باعث جذب بیشتر مخاطب و افزایش مشتری در وب‌سایت خودخواهید شد. محتوای گرافیکی پیام کسب‌وکارتان را به‌راحتی منتقل خواهند کرد، به‌طوری‌که در ذهن مخاطب سال‌های متمادی ثبت خواهد شد.

تولید محتوا ویدئویی

ویدئو ها به دلیل دارا بودن دو فاکتور تاثیرگذار تصویر و صدا یکی از موثرترین ابزار برای تبلیغات می باشند اما به دلیل تفاوت قیمتی که با دیگر محتوا ها دارند شاید گزینه مناسبی برای همه نباشند، اما این نکته از ارزشهای ویدئو ها نخواهد کاست. تهیه محتوا به صورت ویدئوهای تدوین شده از فرآیند تولید، بسته بندی و یا خدمات و امکانات کسب و کار شما می تواند تاثیر به سزایی در انتقال عظمت و شکوه تجارتتان داشته باشد تا بدون هیچ دردسر و زحمتی فرآیند تاثیرگذاری را بصورت کاملا بی نقص اجرا نمایید.

تولید محتوا صوتی

محتوای صوتی و استفاده از گوینده برای انتقال مفاهیم و اهداف شرکت ها می تواند در بیشتر موارد موثر بوده و به عنوان یکی از بهترین گزینه ها مطرح باشد، استفاده از این رسانه در سایت و شبکه های اجتماعی نسبت به محتوای ویدئویی، بسیار کم هزینه تر بوده و میتواند گزینه مناسبی برای بازاریابی و جذب مخاطبین باشد. در این نوع محتوا بدلیل استفاده ار فرهنگ گوش دادن در محیط های مختلف از قبیل اتومبیل، گوش دادن با هندزفری و … میتواند در انتقال پیام تجاری شما تاثیر بسیار مثبتی بگذارد.