رفتن به محتوای اصلی

فیلمبرداری چیست؟

امروزه شبکه های اجتماعی به یکی از محبوب ترین مکان ها در فضای اینترنت تبدیل شده اند.هنر عکاسی حرفه ایاز فاکتورهای تاثیر پذیر و پر رنگ در ماندگاری یک تبلیغ در ذهن عموم، استفاده از فیلم و تیزر در معرفی برند یا محصول می باشد. کلیپ ها، تیزرها و فیلم های کوتاه تبلیغاتی، در عین زیبایی، توضیح کامل و جامعی از معرفی یک محصول یا برند را ارائه می نمایند. استفاده از جلوه های سمعی و بصری، نمایش صادقانه روند کار یا تولید محصول باعث می شود تا مخاطب اعتماد بیشتری نسبت به گفتار یا تبلیغ ساده ی ایستا داشته باشد. در ادامه به معرفی خدمات نگاه سه بعدی در این زمینه میپردازیم.

تیزر تبلیغاتی

تیزرها بهترین رسانه‎ای هستند که در قالب تصویر میان کسب و کار شما و مشتری ارتباط برقرار می‌کنند. شاید تصور کنید که بودجه در تولید تیزرهای تبلیغاتی نقش زیادی ایفا می‎کند، ‌اما این فقط بخشی از ماجراست و آنچه بیشتر و پیش از بودجه بر تولید تیزرهای تبلیغاتی مشتری‌پسند تأثیر می‎گذارد،‌ پیدا کردن ایده‎ای ناب برای هدف مورد نظر است. ایده‏ایی که ارزش افزوده برای کسب و کار شما، همراه خود داشته باشند و دریچه‏‌های تازه‎ای برای برندینگ کارتان را پیش روی شما بگشایند.

فیلم یا تیزر صنعتی

علاوه بر تیزرهای تبلیغاتی،‌ ویدیوهایی هم هستند که به منظور خبررسانی در مورد یک برند به کار می‎روند. گاهی اوقات اخبار و رویدادهای جاری باعث می‎شوند تا مدیران به فکر تولید ویدیوهای اطلاع‌رسانی برای مخاطبان خود بیفتند تا از این طریق ارتباطی صمیمی‌تر با مشتری داشته باشند و خبرهای داغ و جذابی را که رخ می‎دهد، به گوش مخاطبین برسانند.

موشن گرافیک

امروزه با همه‌گیر شدن شبکه‎های اجتماعی هر کسب و کاری به دنبال ویدیوهای مختصر و مفیدی است که در چند ثانیه، ‌تصویری کامل از برندشان به مخاطبان ارائه کند. موشن گرافیک یکی از بهترین ابزارهایی است که می‎تواند مخاطب را بر سر ذوق آورد،‌ پیام مورد نظر برند را به مشتریان منتقل کند و بین مخاطب و محصولات ارتباطی گیرا برقرار نماید.

نمونه کارها