رفتن به محتوای اصلی

منظور از استراتژی سئو چیست؟

همانطور که می­دانید سئو برای داشتن یک بازدهی خوب نیازمند یک استراتژی می­باشد اما اینکه این استراتژی به چه صورت است و چگونه باعث پیشرفت می­شود در این مقاله بیشتر توضیح خواهیم داد.

مزایای پشتیبانی سایت چیست ؟

یکی از نکاتی که باید در راه اندازی سایت همواره به آن توجه داشت، وجود یک پشتیبان برای سایت است. پشتیبانی سایت شامل دو بخش می­باشد : پشتیبان فنی و پشتیبان محتوایی. اگر شما همواره با مزایای پشتیبان آشنایی داشته باشید، می­توانید در کوتاه­ترین مدت، دنبال یک پشتیبان متخصص و حرفه­ای باشید. معمولا اکثر شرکت­ها برای کیفیت کار خودشان همچنین پاسخگویی آنلاین یک پشتیبان برای خود دارند.

طراحی سایت ریسپانسیو چیست ؟

دراین مقاله قصد داریم تا شما را با طراحی سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو آشنا کنیم. در تعریف اولیه می توان گفت که ریسپانسیو سایتی است که متناسب با هردستگاهی که کاربر باز می کند، باشد..

طراحی سایت خبری

مردم باتوجه به اینکه کنجکاو اخبارهای روزمره هستند همیشه به دنبال سایت های خبری می گردند. به همین خاطر است که این سایت ها مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند و بیشترین بازدید کننده را دارند.

چگونه می توان شبکه های اجتماعی را بهینه کرد ؟

شبکه های اجتماعی یا (SMO)که مخفّف (Social Media Optimization) است، این روزها بسیار مورد توجه افراد در سنین مختلف قرار گرفته است، طبق آخرین آمار ارائه شده، چیزی حدود 80 درصد مردم جهان در این شبکه ها فعالیت دارند.

سئو محلی يا local seo چيست؟

در این مقاله قصد داریم تا شما را با سئو محلی آشنا کنیم. همانطور که می¬دانید سئو محلی تحت تاثیر بازاریابی آنلاین است. سئو محلی، باعث ترویج بسیاری از  کسب وکارهای کوچک و بزرگ شده است. همچنین مشتریان، کسب  و کار مد نظر را به راحتی پیدا کنند.

سئو کلاه خاکستری Grey hat SEO چیست؟

دراین مقاله قصد داریم تا شما را با انواع مختلف سئو به ویژه سئو کلاه خاکستری آشنا کنیم. با توجه به اهمیت سئو در سایت میتوان آن را به سه دسته تقسیم بندی کرد: سفید، سیاه و خاکستری.

Subscribe to دیجیتال مارکتینگ